O nás

MARK LU - O nás

     Hello little one, hello every one! Vítáme Vás na našem e-shopu. Vše, co tu vidíte, je prací nás DVOU - Markét a Lujze. Protože se nám nelíbí anonymita e-shopů, chtěli bychom Vám trošku přiblížit, kdo vlastně za Mark Lu stojí. Jsme mladý pár, který rád cestuje, poznává nové, má rád přírodu a dobré jídlo a bez každodenní kapky humoru nedá ani ránu. Oba máme své vlastní povolání, koníčky a záliby, ale jedno nás dokonale spojuje - rádi něco budujeme, rozvíjíme a tím posouváme i sami sebe. Oba jsme stejně zapálení a rychle se pro něco nadchneme. E-shop s dětským zbožím je náš společný sen už delší dobu, proto jsme šťastní, že jsme ho nyní mohli zrealizovat. Na všem se snažíme hledat něco pozitivního a to i v dnešní době, která nám všem přináší spoustu starostí a nejistot. My jsme čas, který najednou díky “zpomalení společnosti” a pozastavení našich aktivit, máme, využili právě k rozvoji dalšího našeho snu. MARK LU vítej na světě!

    Někdo by mohl říci, jak bezdětný pár může rozumět dětskému zboží a vůbec dětským potřebám? Opak je pravdou. Především se nepovažujeme za odborníky na děti, ale ze zkušenosti víme, jak dnešní miminka hýčkat a jaký dárek jejich rodičům udělá radost. Naší inspirací jsou totiž naše neteře a synovec. Vlastní děti nemáme (zatím :) ), o to víc se naše pozornost stáčí k dětem kolem nás - a to hlavně ke Stelle, Mii a Matyáškovi. Všechny produkty pečlivě vybíráme s ohledem na trendy (inspirovali jsme se na našich cestách v zahraničí), na kvalitu, zpracování a použité materiály. Následně obdarováváme naše okolí a zboží tak máme možnost posoudit v praxi.

    Produkty vybíráme tak, aby uspokojili jak náročného zákazníka, tak zákazníka, který hledá kompromis mezi cenou a kvalitou. Pevně tedy věříme, že si u nás vybere každá maminka nebo každý, kdo vybírá hezký a praktický dárek. Důležitá je pro nás i prezentace, proto všechny objednávky balíme s maximální péčí a s ohledem na ekologii. Inspiraci, jak to u nás vypadá, můžete najít na našem IG účtu. 

Budeme rádi za každou zpětnou vazbu, reakci nebo fotku Vašich dětí s našimi produkty.

S láskou <3

Mark Lu